Výše úplaty: 400 Kč.

7 – 10 let přesnídávka 8
oběd 23
svačina 5
  • jídelníček a přihlašování/odhlašování stravy na : www.misocz.cz/jidelna/mspavlovice. Přihlašování a odhlašování stravy /oběd nebo odpolední svačina/ v pracovních dnech den předem do 12 hodin
  • za neomluvenou stravu se neposkytuje žádná náhrada a účtuje se celodenní stravné
  • první den neplánované nepřítomnosti dítěte si můžete stravu vyzvednout  do jídlonosičů  v kuchyni MŠ v době od 12.30 – 12.45 hodin
  • stravné se hradí bezhotovostním stykem společně s úplatou na účet v KB : 86-1833500207/0100 do 15. dne v měsíci
  • seznam alergenů zde

Papuče, malý ručník, pyžamo, kapesník, oblečení a obuv za zahradu, hrníček z umělé hmoty.

Vše řádně podepsané!

• znát své jméno a svoji značku v MŠ
  • poznat si své věci (oblečení, pyžamo, papuče, boty apod.)
  • umět smrkat, používat kapesník
  • znát základy společenského jednání (pozdrav, poděkování, omluva)
  • držet správně lžíci a snažit se samostatně najíst (nečekat, až ho dospělí nakrmí)
  • napít se z hrníčku bez dopomoci dospělého
  • zajít si na záchod a snažit se utírat po použití WC – učitelka kontroluje (nepoužívat plínky, ani doma)
  • samostatně si umýt ruce mýdlem + pustit si vodu - otáčet kohoutkem)
  • nazouvat papuče a boty (papuče na zavazování nebo přezky jsou nevhodné)
  • oblékat jednoduché oblečení – tepláky, punčošky, tričko apod. (nevhodné jsou košile a zástěrky na knoflíky nebo zavazování a v zimním období prstové rukavice)

Rozpočet na rok 2020 včetně střednědobého výhledu rozpočtu naleznete zde (formát Microsoft Office Excel)

Informační memorandum ke zpracování osobních údajů ke stažení naleznete zde

Projekt „Zkvalitňování předškolního vzdělávání v MŠ Velké Pavlovice (reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013820“), spolufinancovaný Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je personální podpora mateřské školy prostřednictvím školního asistenta a sdílení zkušeností pedagogů z různých škol.